Список эвакуаторов
0
с платформой, с манипулятором
Грузоподъемность: До 3 тонн, До 5 тонн
0
с платформой
Грузоподъемность: До 3 тонн
0
с платформой, Автовоз
Грузоподъемность: До 3 тонн
Время работы: Круглосуточно
0
с платформой, с манипулятором, Вантажні евакуатори, Автовоз
Грузоподъемность: До 3 тонн, До 5 тонн, До 10 тонн
Время работы: Круглосуточно
0
с платформой, Автовоз
Грузоподъемность: До 3 тонн, До 5 тонн
Время работы: Круглосуточно
0
с платформой
Грузоподъемность: До 3 тонн
Время работы: Круглосуточно
0
с платформой
Грузоподъемность: До 3 тонн
Время работы: Круглосуточно
Какой тип транспорта необходимо перевезти?

Оплата послуг евакуатора з безготівкового

Неопределенный

Перша форма найбільш актуальна для організацій. Фірма-постачальник послуг евакуації авансовим або кредитним методом (до або після виконання робіт) виписує необхідні документи (зокрема, рахунок-фактуру), після чого організація-одержувач послуг здійснює оплату. Це зручно клієнту, але не завжди зручно тому, хто зробив. Але, як правило, евакуатор з безготівкового навантаження надається великими і надійними компаніями, які працюють не перший рік.


Основні форми безготівкового розрахунку:

  • за допомогою рахунку-фактури;
  • з використанням платіжних банківських карток.

Безготівковий розрахунок давно і міцно запровадився у наше життя. Він може застосовуватися для оплати будь-яких товарів і послуг. Форма продажу – звичайна чи дистанційна (через Інтернет) – при цьому не важлива. Багато евакуаторників також приймають безготівковий розрахунок.

Якщо говорити про оплату платіжною карткою, деякі евакуатори обладнуються pos-терміналами. Такі пристрої дуже компактні і займають мало місця в машині. Після того, як евакуацію проведено, співробітник фірми вбиває суму, клієнт вводить pin-код на клавіатурі (якщо це потрібно) і отримує чек. Все як у будь-якому іншому місці – супермаркеті, готелі тощо.

Переваги оплати для підприємця:

Розширення кількості потенційних клієнтів. Деякі скоріше виберуть іншу фірму, якщо в тій, хто цікавить, приймають тільки готівку.
Немає необхідності замовляти інкасацію готівки, а цю послугу банки надають далеко не безкоштовно

Недоліки сплати для підприємця.

Евакуатора за безготівковим розрахунком - гроші проходять через банк і якщо Ваш автомобіль рахуватиметься як комерційний, то послуг служби евакуації можна списати на витрати на обслуговування. Другий – необхідність платити банку за обслуговування терміналу та перерахування грошей від клієнтів на рахунок. Умови різні. Найпростіший варіант - фіксований відсоток із кожної транзакції.

Чому оплата карткою евакуатора зручна для клієнтів?

Мало хто зараз возить із собою хоч якусь вагому суму готівки. Тим більше, якщо евакуація замовляється непередбачено (автомобіль зламався чи взяв участь у ДТП). А картки є майже всі, і чимала кількість людей ними активно користується. За зняття готівки банки можуть стягувати комісію. Крім того, крім дебетних карток є і кредитні, де власник може взяти деяку суму в борг навіть без сплати відсотків.

Evakyator.com.ua -
профессионалы своего дела!