Список эвакуаторов
0
с платформой
Грузоподъемность: До 3 тонн, До 5 тонн
Время работы: Круглосуточно
0
с платформой, Автовоз
Грузоподъемность: До 3 тонн
Время работы: Круглосуточно
Какой тип транспорта необходимо перевезти?

Послуга тверезий водій евакуатором

Неопределенный

Водій автомобіля їде на захід, пов'язаний із вживанням алкоголю. Або ж він просто погано почувається, втомився, прийняв ліки або з якихось інших причин не бажає сідати за кермо самостійно. Він робить замовлення телефоном, через сайт або іншим доступним способом. У призначений час та місце приїжджає евакуатор, водій якого гарантовано тверезий та досвідчений. Автомобіль клієнта з дотриманням правил проведення таких робіт вантажиться на платформу, надійно закріплюється там і їде туди, куди потрібно. Найчастіше до місця проживання замовника або стоянки його машини. Сам же водій знаходиться у теплій та затишній кабіні евакуатора, біля своєї машини.

Альтернатива для клієнта

Існує подібна послуга "тверезий водій", але у таксистів. Проте далеко не всім людям подобається, що твою машину веде невідома людина. Крім того, існує ризик ушкодження, у тому числі при ДТП. З технікою, яка знаходиться на платформі, ризик куди менший - звичайно, за умови, що навантаження та закріплення машини, а потім - наступне викочування як належить і максимально акуратно.

Оплата послуги

Як при звичайній евакуації, без витягування з кювету та інших складнощів. Адже для евакуаторників нічого складного тут немає, це їхня звичайна рутинна робота. Щоправда, не всі клієнти після вживання алкоголю поводяться ввічливо та культурно, але така специфіка послуги, та й професії людини, яка так чи інакше постійно працює з людьми.

Чим дана послуга зручна для клієнта:

  • Можна приїхати на бенкет або інший захід на своєму автомобілі, попередньо зайнятися іншими справами, що на громадському транспорті зробити проблематично.
  • Ціни, як правило, невисокі. Так, це дорожче, ніж у служб таксі, але ненабагато, плюс збереження машини в цілому вище і за кермом не сидітиме стороння людина.
  • Якщо замовляти евакуатор наперед, у багатьох компаніях можна отримати знижку. Стандартний її рівень – 10 відсотків.
  • Ні потрібні наражати себе і на інші небезпеки, сідаючи за кермо в нетверезому стані. Та й покарання за таке порушення правил дорожнього руху - дуже суттєве практично у всіх країнах світу.

Загалом же послуга тверезого водія безумовно зручна, проте поки що не всі про неї знають, що евакуатори її надають. Можна з упевненістю говорити про те, що в майбутньому популярність зростатиме і дорога від цього буде безпечнішою.

Evakyator.com.ua -
профессионалы своего дела!