Список эвакуаторов
0
с платформой, Автовоз
Грузоподъемность: До 3 тонн
Время работы: Круглосуточно
0
с платформой, Автовоз
Грузоподъемность: До 3 тонн, До 5 тонн
Время работы: Круглосуточно
0
с платформой
Грузоподъемность: До 3 тонн
Время работы: Круглосуточно
0
с платформой
Грузоподъемность: До 3 тонн
Время работы: 7.00 - 22.00
Какой тип транспорта необходимо перевезти?

Виїзд евакуатора до Європи та СНД

Неопределенный

Якщо йдеться не про великі партії автомобілів, така операція здійснюється силами співробітників служб евакуації. Перевезення автомобілів з'явилося разом із самими автомобілями, тобто - дуже і дуже давно.

Причини можуть бути різними. Деякі з них:

 

  • у автомобіля проблеми з документами, через які він не має права пересуватися дорогами загального користування;
  • автомобіль у принципі не призначений для "звичайних" доріг;
  • автомобіль куплений клієнтом та його везуть власне замовнику;
  • автомобіль дуже цінний та дорогий;
  • водій автомобіля перебуває у нетверезому стані;
  • автомобіль несправний, тож сам їхати не може.


У першому випадку машина може бути не розмитнена в установленому порядку. Або ж у неї можуть бути інші проблеми юридичного характеру, через які рух заборонено. А на платформі можна.

Другий випадок стосується специфічних автомобілів – наприклад, тих, які перероблені для участі у різних авто змаганнях та не відповідають вимогам правил дорожнього руху для доріг загального користування. Для цих випадків зазвичай вибирають автовоз, так як завантаження таких автомобілів зручніше на низьку платформу спеціального причепа.

Буває і так, що машини купують, наприклад, у Європі під конкретне замовлення і, щоб не пошкодити, везуть на евакуаторі покупцю або автомобільний дилер, що торгує новими машинами, везе товар зі складу на свій майданчик.

Деякі машини взагалі своїм ходом майже пересуваються. Це стосується цінних та раритетних екземплярів. Навіть попри страховку, пошкодити їх дуже бояться. Тому транспортування здійснюється на евакуаторах або навіть спеціальних закритих кузовах.

Послуга "тверезий водій" надається багатьма службами евакуації. Автомобіль справний, може їхати своїм ходом – але за кермо п'яному не можна. Тоді здійснюється перевезення автомобіля на платформі, а водій тим часом їде в кабіні, поряд зі своїм залізним конем. Ну і якщо автомобіль несправний і усунути поломку на дорозі не вдається, то без евакуатора взагалі не обійтися.

Що важливо при перевезенні автомобіля:

  • Відповідність допустимій вазі вантажу, що перевозиться, евакуатору масі автомобіля, який потрібно перевезти. Перевищення заборонено, хоча все ж таки практикується.
  • Надійне закріплення автомобіля на платформі. Інакше він може зірватися і покотитися, що призведе до серйозних пошкоджень як самої машини, так і інших учасників дорожнього руху. І добре, якщо постраждає лише техніка.

 

Evakyator.com.ua -
профессионалы своего дела!